Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace týkající se MŠ.

Informace týkající se MŠ.Datum konání:
17.12.2021

Vážení rodiče.

Pokud se u vašeho dítěte za celou dobu karantény neobjeví příznaky onemocnění covid-19 a RT-PCR test vyjde negativně, dítě je zcela zdravé, může opustit 7. den karanténu. To znamená, že můžete přivést dítě v úterý 21.12.2021 opět do mateřské školy.

Do MŠ budou přijaty pouze děti, které se prokáží potvrzením o negativním RT-PCR testu. Předávejte proto prosím děti osobně paní učitelce, která bude toto potvrzení vyžadovat.

V pondělí 20.12.2021 bude všem dětem, které mají nařízenu karanténu strava automaticky odhlášena.

Z důvodu epidemiologické situace a s tím souvisejícího nízkého počtu dětí ve školce, budeme dělat Vánoční nadílku až po novém roce. Nechceme děti, které ve školce nejsou o tuto krásnou událost ,,ošidit.,, Dětem prosím řekněte, že do školky přijde Ježíšek až bude školka mezi vánočními svátky uzavřena.

Všem dětem a rodičům, se kterými se nyní již neuvidíme, přejeme krásné a klidné prožití Vánočních svátků, hlavně zdravíčko a budeme se těšit na shledání po Novém roce!!

Renata Tilscherová, ředitelka MŠ