Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace ze školky

Informace ze školkyVážení rodiče.

Protože již byly dokončeny práce na vstupním chodníku do mateřské školy, používejte prosím opět pro příchod hlavní bránu. Během tohoto týdne bude ještě zpřístupněna i brána u školní jídelny, ale již od pondělí 8. listopadu 2021 bude opět uzamčena a vstup bude povolen pouze zaměstnancům MŠ a dodavatelům.

 

Informace o plánovaných školních aktivitách pro děti:

Ve čtvrtek 11. 11. 2021 oslavíme společně s dětmi tradiční svátek svatého Martina

Tento svátek je spojen především s příchodem zimy a prvního sněhu. S dětmi si povíme nejen příběh o sv. Martinovi, ale také lidové pranostiky a rčení, které se k tomuto svátku vztahují a samozřejmě si vyrobíme něco pěkného pro radost. Pokud mají děti k tomuto svátku doma nějaké knížky, obrázky, předměty nebo zhotovené nějaké výrobky, mohou je přinést s sebou do školky.

 

V pátek 12. 11. 2021 se bude konat vzdělávací ekologicko-chovatelský program

Za pomoci prezentace, krátkého videa i živé expozice budou dětem představeny základní chované druhy exotického ptactva. Lektor RNDr. Bc. Jaromír Vachutka je absolventem Přírodovědecké fak. UP v Olomouci i Filosofické fak. téže univerzity s pedagogickou praxí v délce 20 let.

 

Ve středu 24. 11. 2021 se uskuteční zábavné představení,, Kouzlení s klaunem“

Na toto představení vybíráme 50,- Kč  ( plaťte prosím přesnou částkou)  Pokud dítě nebude v den konání představení v MŠ přítomno, budou peníze vráceny.

 

O dalších připravovaných aktivitách Vás budeme opět včas informovat - Mikulášská nadílka, Vánoční nadílka a pokud to bude možné, tak i společné vánoční tvoření rodičů s dětmi,.....

 

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ PROVOZU MEZI VÁNOČNÍMI SVÁTKY  

Se souhlasem zřizovatele bude provoz mateřské školy a školní kuchyně v době  mezi vánočními svátky přerušen v tyto pracovní dny: 27., 28., 29., 30., 31. prosince 2021. MŠ bude opět zprovozněna v pondělí 3. ledna 2022.

Strava bude všem dětem automaticky odhlášena.