Úvod > Aktuality > Informace ze školky

Informace ze školky

FOCENÍ

Ve čtvrtek 27. května se budou děti fotografovat na společnou třídní fotografii.

Ráno prosím předejte děti do třídy v běžném oblečení. Oblečení na focení dejte dětem do igelitové tašky, nebo pověste na ramínko do

skříňky.

Do oblečení na focení děti převlékneme až před focením, aby si děti oblečení při hře a u svačinky neušpinily.

OSLAVA DNE DĚTÍ

V úterý 1. června se bude ve školce konat ke dni dětí  MAŠKARNÍ  KARNEVAL.

Dejte prosím dětem na tento den do školky karnevalový převlek – nejlépe v igelitové tašce.

Součástí karnevalu je promenáda masek po školce, soutěže a hry, tanec při hudbě, mlsání, společné vyfocení…...

PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY V LÉTĚ

Mateřská škola a školní jídelna budou se souhlasem zřizovatele v době od pondělí  19. července do pátku 13. srpna 2021 uzavřeny.

Měsíční úplata za předškolní vzdělávání je na měsíc červenec a srpen snížena na polovinu – 130,- Kč měsíčně.

O dalších aktuálně konaných akcích Vás budeme informovat.