Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictvíDatum konání:
25.2.2021

OZNÁMENÍ

Na základě vydání Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví s účinností od 25. 2. 2021 do odvolání, se stanovuje všem osobám pohybujícím se ve vnitřních prostorách mateřské školy (s výjimkou dětí ), povinnost nosit ochranné prostředky dýchacích cest ( nos, ústa ) kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95), které brání šíření kapének.

Do mateřské školy mohou vstupovat pouze osoby a děti, které nevykazují příznaky infekčního onemocnění.