Úvod > Aktuality > Nadstandartní služba rodičům - focení dětí

Nadstandartní služba rodičům - focení dětí

Datum konání:
23.9.2020

Ve středu 23. září proběhne v mateřské škole fotografování.

Jedná se o poskytování  nadstandartní služby rodičům.

Fotografování zajišťuje firma Prestigephoto. Vyfoceny budou všechny přítomné děti. Teprve po zhlédnutí, se můžete rozhodnout,  zda si budete chtít sadu fotografií zakoupit. Pokud nebudete mít o fotografie zájem, budou skartovány. O tom, že jsou fotografie k dispozici, budete informováni prostřednictvím webových stránek školy -  v AKTUALITÁCH. Rodičům, kteří se již přihlásili k odběru AKTUALIT, přijde automaticky informativní email.

Tématika fotografií je zimní, proto dejte dětem vhodné oblečení. Spíše trika, košile a šaty s dlouhým rukávem.

Zhotovená sada stojí 270,-Kč a obsahuje:

3 ks - fotografie postavy 10 x 15 cm v rámečcích

2 ks – fotografie postavy 15 x 23 cm

4 ks - malá fotografie 5 x 7,5 cm

Pokud máte zájem o vyfocení sourozenců, nahlaste to prosím třídním učitelkám – tato sada stojí 310,-Kč.

Děti, které jsou do mateřské školy zapsány, ale ještě ji nenavštěvují, můžete na focení přivést v 8,45 hod. do II. třídy