Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Distanční vzdělávání - ,,Přichází jaro"

Distanční vzdělávání - ,,Přichází jaro"Datum konání:
15.3.2021

TÉMA TÝDNE: ,,Přichází jaro"

Milé děti.

Přichází jaro, pomalu vytlačuje poslední zbytky zimy a my se konečně můžeme zase začít těšit na hřejivé dny plné slunce. Jaro má své neodolatelné kouzlo. Příroda se probouzí a dochází v ní k velkým změnám. Mění se počasí, začínají kvést první jarní kytičky, z teplých krajů se vrací ptáci, prodlužují se dny a krátí noci. O tom všem si můžete společně s maminkou a tatínkem povídat, něco hezkého vyrobit a připravit si nějakou jarní dobrotu.

Určitě nám až se školka otevře, přineste vypracované tyto pracovní listy: Jarní déšť, Květ tulipánu, Počítej a přiřaď. A můžete také donést vyrobenou sněženku nebo nějaký hezký jarní obrázek. Už se na vás i vaše výtvory, pracovní listy a zážitky moc těšíme!!!

 

jarní květiny.jpg

jarní písnička.jpg

jarní aktivity v přírodě.jpg

jarní déšť.jpg

jarní dobroty.jpg

jarní práce na zahrádce.jpg

jarní procházka.jpg

jarní rozcvička.jpg

jarní tvoření - sněženka.jpg

květ tulipánu.jpg

počítej a přiřaď.jpg

spočítej co vidíš.jpg

včelí skládačka.jpg

veselé pečení s dětmi.jpg

jarní básnička Jaro přišlo.pdf

jarní básnička Ťuky, ťuky na vrátka.pdf

jarní omalovánky.pdf