Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vzkaz pro všechny děti ze školičky

Vzkaz pro všechny děti ze školičkyDatum konání:
18.4.2020

Naši milí ,,velošci a malošci". Už se nám po vás moc stýská, těšíme se na vás a myslíme na to, co asi všechno s maminkou a tatínkem doma děláte. Pokud se nám chcete pochlubit nějakou fotečkou, jak si třeba malujete, stříháte, nebo sportujete, pošlete ji na email  msmoravicany@seznam.cz. Moc se těšíme, až si zase budeme spolu hrát, cvičit, malovat a povídat,....prostě až budeme zase spolu v naší školičce. Mějte se moc krásně a buďte hodní.

                                                                                  Zdraví paní učitelky Renata, Jana, Lucka a Hanka.

V příloze jsou náměty na práci s předškoláčkama

Předmatematická výchova.pdf     

Rozumová výchova.pdf 

Jazyková výchova.pdf