Úvod > Aktuality > Vystoupení ke svátku maminek

Vystoupení ke svátku maminek

16.5.2019

Ve čtvrtek 16. 5. 2019 se bude v místní sokolovně konat vystoupení dětí ke Dni matek.

Děti prosím přiveďte v 16,00 hod. k sokolovně, kde si je vyzvednou třídní učitelky a připraví na vystoupení. Program začíná    v 16,30 hod. a po mateřské škole bude vystupovat škola základní.

Ve čtvrtek 16. 5.dopoledních hodinách půjdou všechny děti do sokolovny vyzkoušet si nacvičený program pro maminky a seznámit se s novým prostředím.

Dejte prosím dětem v tento den pro případ, že by pršelo do školky pláštěnky.

Děkujeme!