Mateřská škola Moravičany

Organizace provozu školní kuchyně

Provozní doba školní kuchyně

6:30 - 15:00 hod.

Úřední hodiny vedoucí školní kuchyně určené pro platbu za stravné

6:30 - 8:30 13:00 - 15:00

Výdej neodhlášeného oběda

12:00 - 12:30 hod.

Výdej neodhlášené odpolední svačiny

14:15 - 14:45 hod.

Úhrada stravy

Stravné se hradí hotově vždy začátkem měsíce, a to v úřední hodiny v kanceláři vedoucí školní kuchyně.

Pokud stravné není uhrazeno ve stanoveném termínu, jsou strávníci upozorněni ,,upomínkou“ na povinnost stravné uhradit nejpozději do dvou dnů po doručení.

Odhlašování stravy

Telefonicky na čísle: 583 431 848

Osobně v úřední hodiny u vedoucí školní jídelny.

Stravu lze odhlásit vždy den předem do 13:00 hod.

Podmínky pro vyzvedávání oběda při nepřítomnosti dětí v mateřské škole

Zákonní zástupci dětí si mohou neodhlášený oběd vyzvednout pouze první den nepřítomnosti dítěte ve škole.

V další dny mohou zakoupit oběd za plnou cenu - viz kalkulace cen.

Podmínky pro vyzvedávání odpolední svačiny při nepřítomnosti dětí v mateřské škole

Zákonní zástupci dětí si mohou neodhlášenou odpolední svačinu vyzvednout pouze první den nepřítomnosti dítěte ve škole.

Zákonní zástupci dětí, které jdou po obědě domů a nemají odhlášenu odpolední svačinu, ji dostanou od třídní učitelky – z hygienických důvodů se vydávají pouze potraviny originálně zabalené v uzavíratelném obalu a ovoce.