Mateřská škola Moravičany
okres Šumperk, příspěvková organizace

Projekty mateřské školy

Projekt MORAVIČANY MŠ ŠABLONY 2 je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je podpořit mateřskou školu při společném vzdělávání dětí. Personální posílení o školního asistenta

projekt.jpg eu.jpg ministerstvo.jpg

projekt.jpg

Název projektu: MŠ Moravičany 22

Číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003911

Zahájení realizace projektu: 1. 9. 2017

Ukončení realizace projektu: 31. 8. 2019

Délka realizace: 24 měsíců

Výše podpory: 314.128,- Kč

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Projekt je kombinací aktivit z těchto oblastí: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů MŠ.

Cílem našeho projektu je personální posílení našeho týmu o školního asistenta a profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv.

Nastavené šablony:

Školní asistent – personální podpora MŠ

Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu – školního asistenta mateřské škole. Aktivita umožňuje vyzkoušet a na určité období poskytnout větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv

Cílem je podpořit pedagogy mateřské školy ve zvyšování kvality jejich každodenní práce při vzdělávání a výchově dětí, a to prostřednictvím vzájemné výměny zkušeností mezi pedagogy z různých škol v rámci ČR.