Úvod > Aktuality > Pozvání na vystoupení ke Dni matek

Pozvání na vystoupení ke Dni matek

16.5.2023
Datum ukončení:
18.5.2023

INFORMACE Z MŠ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme do školky na vystoupení, které si pro Vás děti přichystaly jako dárek k svátku maminek.

Vystoupení dětí z I. třídy Koťátek se koná v úterý 16. května 2023 v 16,15 hod.

Vystoupení dětí z II. třídy Berušek se koná ve čtvrtek 18. května 2023 v 16,00 hod.

srdce

Fotografování dětí

Ve čtvrtek 25. května 2023 se budou děti fotografovat na společnou třídní fotografii.

Ráno prosím předejte děti do třídy v běžném oblečení. Oblečení na focení dejte dětem do igelitové tašky, nebo pověste na ramínko do skříňky.

Do oblečení na focení děti převlékneme až před focením, aby si děti oblečení při hře a u svačinky neušpinily.

Přerušení provozu MŠ v létě

Provoz mateřské školy a školní jídelny bude se souhlasem zřizovatele v době od pondělí 10. července do pátku 04. srpna 2023 přerušen.

Měsíční úplata za předškolní vzdělávání je na měsíc červenec a srpen snížena na polovinu – tedy na částku 200,- Kč měsíčně.