Úvod > Aktuality > Školní vzdělávací výlet

Školní vzdělávací výlet

12.4.2018

Školní vzdělávací výlet

KDY JEDEME:  čtvrtek 12. dubna v 8,30 hod.

Přiveďte prosím děti nejpozději v 8hod., aby mohly v klidu před odjezdem posvačit !

KAM JEDEME: Vlastivědné muzeum v Olomouci

PROGRAM s názvem ,, Zajíček Chlupáček

Edukační lektorovaný program o zajíčkovi Chlupáčkovi a jeho kamarádech prozradí dětem spoustu zajímavostí

ze zvířecího života a naučí je poznávat zvířecí stopy a další pobytová znamení.

Program trvá 60 minut a zahrnuje výklad, řízenou diskusi, zážitkové aktivity a samostatnou práci s vystavenými exponáty

a pracovními listy.

Doplňuje vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět a Environmentální výchova.

Dětem, kterým při jízdě v autobuse nebývá dobře, podejte ráno kinedril.

( Na cestu zpět dejte lék třídní učitelce s písemnou žádostí o podání léku proti nevolnosti a  podpisem zákonného zástupce – tiskopis si prosím vyžádejte u třídních učitelek. )

NEDÁVEJTE PROSÍM DĚTEM ŽÁDNÉ PENÍZE, PITÍ, ANI SLADKOSTI.

Děti posvačí ve školce, sebou bereme drobné občerstvení, pitný režim je též zajištěn.

Pokud souhlasíte, aby se vaše dítě tohoto výletu zúčastnilo, podepište prosím u třídních učitelek přihlášku !

Peníze za školní výlet budeme vybírat až na základě skutečných nákladů ( vstupné 45,- Kč + doprava )