Úvod > Aktuality

Datum konání: 6. 9. 2018

Ve čtvrtek 6. září v 16,00 hod. se konají v mateřské škole informativní třídní schůzky.

Publikováno 29. 8. 2018 13:42

Slavnostní rozloučení s předškoláky

Datum konání: 19. 6. 2018

V úterý 19. června se bude konat v 16 hodin slavnostní rozloučení s předškoláky

PROGRAM:

- pasování předškoláků na školáky

- zábavný program s pohádkou, písničkami, ….

- občerstvení

V případě nepříznivého počasí může být akce přesunuta na středu 20., nebo čtvrtek 21. června

Srdečně zveme všechny děti z naší mateřské školy a jejich rodiče, aby se přišli se svými kamarády rozloučit!

( Akce není určena pro širokou veřejnost.)

Publikováno 15. 6. 2018 14:37

Zábavné dopoledne se sborem dobrovolných hasičů Moravičany

Datum konání: 15. 6. 2018

V pátek 15. 6. 2018 se bude ve školce konat ve spolupráci se sborem dobrovolných hasičů Moravičany

zábavné dopoledne.

Proběhne cvičný požární poplach, ukázka práce hasičů, prohlídka hasičského auta

a jeho vybavení, beseda s hasiči, aj.

Z důvodu nepříznivého počasí může být akce přesunuta.

Publikováno 12. 6. 2018 20:00

Maňáskové divadlo ke Dni dětí

Datum konání: 31. 5. 2018

Ve čtvrtek 31.5.2018 zahraje Maňáskové divadélko Olomouc ke Dni dětí veselou

maňáskovou pohádku ,,Letní slavnost veverky Zrzečky"

Peníze nevybíráme.

Publikováno 25. 5. 2018 12:20

Školní výlet

Datum konání: 24. 5. 2018

Školní výlet

KDY JEDEME:  čtvrtek 24. května v 8,30 hod.

Přiveďte prosím děti nejpozději v 8hod., aby mohly v klidu před odjezdem posvačit !

KAM JEDEME: Bludov

PROGRAM na téma:  ,,Pradědovo hospodářství“

Děti si projdou zábavná stanoviště, kde se střídá jak organizovaná činnost, tak volná hra.

Budou v interiéru i na zahradě, kde na ně čeká hřiště, průlezky,…

Dětem, kterým při jízdě v autobuse nebývá dobře, podejte ráno kinedril.  ( Na cestu zpět dejte lék třídní učitelce s písemnou žádostí o podání léku proti nevolnosti a  podpisem zákonného zástupce – tiskopis si prosím vyžádejte u třídních učitelek. )

NEDÁVEJTE PROSÍM DĚTEM ŽÁDNÉ PENÍZE, PITÍ, ANI SLADKOSTI. Děti posvačí ve školce, sebou bereme drobné občerstvení, pitný režim je též zajištěn.

Pokud souhlasíte, aby se vaše dítě tohoto výletu zúčastnilo, podepište prosím u třídních učitelek přihlášku !

Peníze za školní výlet budeme vybírat až na základě skutečných nákladů.

Publikováno 21. 5. 2018 10:59

Fotografování na společnou fotografii

Datum konání: 23. 5. 2018

Ve středu 23. května se budou děti fotografovat na společnou třídní fotografii.

Fotografie skupinek, ani jednotlivců se dělat nebudou.

Ráno prosím předejte děti do třídy v běžném oblečení.

Do oblečení na focení se budou děti převlékat až před focením.

Publikováno 21. 5. 2018 10:53

Vystoupení ke Dni matek

Datum konání: 16. 5. 2018

OSLAVA DNE MATEK - ve středu 16. května v 16,30 hod. vystoupí všechny děti z mateřské školy

se svým programem v místní sokolovně

(  Přivedení dětí a předání třídním učitelkám v sokolovně v 16,00 hod. – převlékání do kostýmů na vystoupení )

Publikováno 24. 4. 2018 11:39

Školní vzdělávací výlet

Datum konání: 12. 4. 2018

Školní vzdělávací výlet

KDY JEDEME:  čtvrtek 12. dubna v 8,30 hod.

KAM JEDEME: Vlastivědné muzeum v Olomouci

PROGRAM s názvem ,, Zajíček Chlupáček

Edukační lektorovaný program o zajíčkovi Chlupáčkovi a jeho kamarádech prozradí dětem spoustu zajímavostí

ze zvířecího života a naučí je poznávat zvířecí stopy a další pobytová znamení.

Program trvá 60 minut a zahrnuje výklad, řízenou diskusi, zážitkové aktivity a samostatnou práci s vystavenými exponáty

a pracovními listy.

Doplňuje vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět a Environmentální výchova.

Dětem, kterým při jízdě v autobuse nebývá dobře, podejte ráno kinedril.

NEDÁVEJTE PROSÍM DĚTEM ŽÁDNÉ PENÍZE, PITÍ, ANI SLADKOSTI.

Peníze za školní výlet budeme vybírat až na základě skutečných nákladů ( vstupné 45,- Kč + doprava )

Publikováno 4. 4. 2018 10:54

Zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/2019

Datum konání: 3. 5. 2018

Zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/2019 se bude konat 3. května 2018 od 10 do 16 hodin.

• Zapsány budou děti ve věku od 3 do 6 let.

• Zapisují se i děti, které během školního roku 2018/2019 teprve dosáhnou věku 3 let.

• V případě, že se rodiče s dítětem k zápisu nedostaví, nemusí být dítě v pozdějším termínu zapsáno.

• U zápisu rodiče předloží:

rodný list dítěte, svůj občanský průkaz a vyplněnou žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání

Žádost si mohou rodiče vyzvednout v I. třídě mateřské školy od 6:15 do 16:00 hod.

Publikováno 3. 4. 2018 11:02

Návštěva základní školy

Datum konání: 6. 4. 2018

V pátek 6. dubna navštíví předškoláci, kteří jdou v letošním roce k zápisu do první třídy místní základní školu.

Publikováno 3. 4. 2018 10:46