Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace ke karanténě

Informace ke karanténěVážení rodiče,

na základě informace z hygieny se týká karanténa všech dětí, které navštěvovaly mateřskou školu v týdnu

od 4. do 8. 1. 2021.

Před nástupem do mateřské školy je třeba:

  • aby děti v době 10-ti denní karantény omezily sociální kontakty a podstoupily kontrolní test (s výsledkem negativním)
  • konec karantény je v neděli 17.1.2021

Žádanku na kontrolní test vystavuje pediatr dítěte.   

Ředitelství školy bylo požádáno o telefonní kontakty na rodiče dítěte.   ( Kontak předán pouze na matku.)   Proto očekávejte, že vás bude kontaktovat s informacemi call centrum hygienické stanice. Dále se řidte jejími pokyny.                                                                                                                                                                                                                       

 ! Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není.  Doporučuje se zvýšit hygienická pravidla a sledovat svůj zdravotní stav.                                                                                                

 

V případě jakýhkoliv dotazů kontaktujte ředitelství školy: msmoravicany@seznam.cz

nebo paní učitelku Mgr. Žváčkovou : zvackovamagda@seznam.cz

 

Jestliže se na webových stránkách neobjeví další upřesňující sdělení, např. o prodloužení karantény a pod., tak bude MŠ 18.1.2021 opět v provozu!

 

Na webové stránky budou vkládány vzdělávací materiály pro předškoláky a také pro zabavení mladších dětí.

 

S pozdravem a přáním pevného zdraví Vám všem!