Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Oznámení o připojení do stávky

Oznámení o připojení do stávkyDatum konání:
27.11.2023

Vážení rodiče,

dovolte mi oznámit Vám, že Stávkový výbor zaměstnanců MŠ Moravičany předložil ředitelce školy oznámení, že všichni zaměstnanci školy se rozhodli připojit v pondělí 27. 11. 2023 ke stávce, kterou vyhlašuje a organizuje Českomoravský odborový svaz pracovníků školství. Důvodem je obava z plánovaných opatření vlády, která by mohla ohrozit kvalitu výchovy a vzdělávání Vašich dětí a také běžný chod školy. Z tohoto důvodu bude mateřská škola i školní jídelna po celý den uzavřena. Všem dětem bude v tento den strava odhlášena. V případě, že stávka bude odvolána, provoz školy bude obnoven.

Dopis školských odborů rodičům.pdf

Se zřizovatelem projednáno 20.11. 2023

Omlouvám se za případné komplikace, které jsou s tímto rozhodnutím spojené. Zároveň bych Vám ráda poděkovala za pochopení a podporu, které si velice vážím. Věřím, že náš postoj přispěje k zachování kvality školy.

V Moravičanech 21.11. 2023                                

Renata Tilscherová, ředitelka MŠ