Úvod > Aktuality > Ukončení karanténního opatření

Ukončení karanténního opatření

17.1.2021

Ukončení karanténního opatření v MŠ Moravičany

V neděli 17. 1.  2021 bude ukončena karanténa mateřské školy.

Děti se mohou vrátit do mateřské školy, pokud jejich testy na Covid-19 byly negativní.  Pokud se některé děti s nařízenou karanténou nedostavily na testy, mohou nastoupit do mateřské školy až po skončení 14ti denní karantény, nejdříve 22. 1. 2021.

Strava bude od pondělí  18. 1. 2021 přihlášena automaticky všem dětem. Dětem, které do školky nenastoupí, prosím odhlašujte stravu telefonicky ve školní jídelně  - 583 431 848. Nejdříve však v pondělí 18.1.2021.

Prosíme o důsledné dodržování opatření proti šíření onemocnění Covid-19:

• Do budovy školy smí doprovázet dítě pouze jedna osoba, která se v prostorách školy pohybuje vždy v roušce, a pouze po nezbytně nutnou dobu.
  • Doprovázející osoba ihned po vstupu do vestibulu školy použije na ruce dezinfekci.
  • Vyvarujte se shromažďování v šatnách dětí, vstupujte jednotlivě, dodržujte rozestupy.
  • Doprovázející osoba před vstupem do třídy důkladně dítěti umyje ruce vodou a tekutým mýdlem a na vysušené ruce použije dezinfekci.
  • Doprovázející osoba musí předat dítě osobně do třídy učitelce.

Za jejich dodržování děkujeme a těšíme se na osobní shledání.