Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zábavná hra pro rodiče s dětmi

Zábavná hra pro rodiče s dětmiDatum konání:
3.3.2021

,,Milé děti,

všechny vás moc a moc zdravíme!!

Nemůžete děti do zoologické zahrady? My víme, že ne. A proto jsme pro vás připravili zábavnou hru, ve které si na zoologickou zahradu můžete společně s rodiči nebo sourozenci zahrát. Vyzkoušejte si jak skáče opice, jak se kolébá tučňák, jak se umíš vyšplhat vysoko jako panda nebo jak splyneš s okolím schovaný jako chameleon. Rodiče vám ukáží, jak stojí plameňák na jedné noze a když budete mít štěstí, najdete poklad. A další poklad pak za splnění všech úkolů objevíte ve školce, až nás do ní zase pustí."

                                                                                                      Vaše paní učitelky Renata, Jana, Magda a Hanka.

Hra pomůže v současné situaci nejen děti zabavit, ale také motivovat k pohybu venku, kde není možné věnovat se obvyklým sportovním aktivitám. Stačí vyjít jen pár kroků od domu (nebo si zahrát na zahradě, v pokojíčku jako ranní rozcvičku).

Potřebujete: vytištěnou hru a rozstříhané kartičky zvířátek, hrací kostku, malý poklad (např. kinder vajíčko s překvapením, nějakou sladkost nebo omalovánky) a také předem promyšlenou trasu – okruh kolem domova, na zahradě,.....

K VYTIŠTĚNÍ - hra a hrací kartičky.pdf

Pravidla hry.pdf

PŘEJEME PŘÍJEMNOU ZÁBAVU A HODNĚ SMÍCHU PŘI NAPODOBOVÁNÍ ZVÍŘÁTEK, A ŽE VÁS NĚKDO UVÍDÍ? NEVADÍ JE POTŘEBA SE UVOLNIT A ZASMÁT! 

Můžete se při hraní vyfotit a zaslat fotky na školní emailovou adresu. Prostřednictvím webových stránek budeme fotečky sdílet a tak všichni kamarádi ze školky i paní učitelky uvidí, jak se vám dařilo úkoly plnit a kolik legrace jste u hraní zažili!

Můžete také zasílat fotky, které pořídíte při nejrůznějších společných činnostech s dětmi, fotky výrobků, apod.

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo potřebujete poradit při distančním vzdělávání, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu - msmoravicany@seznam.cz

Další materiály a úkoly na distanční vzdělávání předškoláků i zabavení dětí bude zasláno v pondělí 8. 3. 2021.